Goed zo! Nauka Niderlandzkiego Online to marka firmy Tour Guide Service Gdańsk utworzonej w 2011 roku. Właścicielka Anna Kotuła jest poliglotką, która spędziła 14 lat poza granicami Polski, gdzie studiowała i uczęszczała na kursy językowe m.in. w Królestwie Niderlandów, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii oraz Japonii. Jej miłość do języków zaowocowała płynną znajomością języka niderlandzkiego, angielskiego oraz hiszpańskiego. Umie się także porozumieć po japońsku oraz rosyjsku.

Po powrocie do Polski założyła działalność gospodarczą i zaczęła uczyć języków obcych oraz oprowadzać cudzoziemców po Trójmieście. Kto jak nie ona, wie jakie metody w nauczaniu języków przynoszą najlepsze metody. Kto jak nie ona wie, że teoria jest daleka od praktyki i to często blokuje ludzie w mówieniu.

Goed zo! – Nauka Niderlandzkiego Online to marka, która powstała z pasji i potrzeby dzielenia się szczęściem, jakim jest możliwość wyrażenia swoich myśli i potrzeb w innym języku.

Jakie są zalety naszych kursów?

  • Małe grupy (zawsze maksymalnie do 8 osób)

  • Wykwalifikowana i przyjazna kadra

  • Nastawienie na praktyczną znajomość języka, a w wypadku kursów Asystent Administracyjny/Obsługa Klienta w języku holenderskim i Język niderlandzki w Biznesie dodatkowo ukierunkowanie na zagadnienia potrzebne w pracy

  • Godziny zajęć przyjazne dla osób pracujących

  • Przejrzystość opłat za naukę

  • Do większości kursów dołączona jest albo bezpłatny podręcznik z CD lub dostęp do platformy, gdzie samodzielnie można ćwiczyć słuchanie, pisanie i mówienie.

Prowadzimy także zajęcia indywidulane oraz kursy dla firm.