Język niderlandzki w pracy biurowej

Niderlandzki w pracy biurowej

A2 Język niderlandzki w pracy biurowej /Asystent Administracyjny w języku holenderskim

Dla kogo: dla osób, które opanowały już podstawy języka niderlandzkiego (poziom A1), umieją wyrażać się w różnych czasach mówiąc o wydarzeniach z życia codziennego. W prosty sposób porozumiewają się np. w sklepie lub na dworcu kolejowym.

Kiedy: piątek od 18:00 do 19:30

Data rozpoczęcia: 16 kwietnia 2021

Co zawiera kurs: W czasie 35 tygodni oprócz poszerzenia słownictwa podstawowego kursanci będą ćwiczyli zwroty z zakresu formalności urzędowych, bankowych, rynku pracy, uczestniczenia w formalnych zebraniach i prowadzenia negocjacji. Ważną częścią kursu będzie nauka sporządzania oficjalnych dokumentów m.in. e-maili, zapytań ofertowych oraz listu motywacyjnego.  Kursant nauczy się ok 1500 zwrotów z życia codziennego oraz ok 1000 wyrażeń biznesowych .

Materiały: W cenie kursu jest dostęp do interaktywnej platformy zawierającej 24 obszernych lekcji, ponad 1500  słów z życia codziennego, ok 1000 wyrażeń biznesowych , ponad 700 stron z ćwiczeniami gramatycznymi, na słuchanie i sprawdzanie słownictwa.

Grupy: od 5 do 8 osób

Godziny samodzielnej pracy: Tygodniowo uczestnicy będą mieli 90 minut zajęć w grupie z żywym nauczycielem (NIE nagranie, ale lekcja). Oprócz tego zaleca się poświęcenie 2-3 godzin tygodniowo na samodzielną naukę, najlepiej codziennie po pół godziny.  Pomocny przy tym będzie całodobowy dostęp do platformy.

Dyplom: Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu na poziomie A2 z zaznaczeniem, że uczestnik zna też język biurowy

Koszt w złotówkach: 2650 zł (200 zł rezerwacja + 2450 zł najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu). Przy płatności w ratach 200 zł  rezerwacja, 365 zł najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu, następnie po 365 zł co 4 tygodnie). W ciągu 72 godzin od otrzymania opłaty rezerwacyjnej podłączymy dostęp do platformy, także można zaczynać już udoskonalanie języka. Jedna godzina lekcyjna wygodzi po 38 złotych plus dostęp do platformy gratis.

Koszt w Euro: 589 Euro ( 45 Euro  rezerwacja + 544 Euro najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu). Przy płatności w ratach  45 Euro rezerwacja,  82 Euro  najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu, następnie po 78 Euro co 4 tygodnie). Jedna godzina lekcyjna wygodzi po 8.5 Euro plus dostęp do platformy gratis.

Zalecane po kursie: Kurs B1 lub A2/B1 Język niderlandzki w Biznesie (Zakelijk Nederlands), link TUTAJ.

Masz szczęście!

Najbliższy kurs rusza już 16 kwietnia 2021!
 
W celu rezerwacji miejsca na kursie bądź zadania pytania, wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.