Język niderlandzki w biznesie - Zakelijk Nederlands

Niderlandzki w biznesie - Zakelijk Nederlands

A2/B1 Język niderlandzki w Biznesie (Zakelijk Nederlands)

Dla kogo: Dla osób o mocnym poziomie A2 lub B1 z zagadnień podstawowych, które swoją przyszłość wiążą z pracą biurową w języku niderlandzkim (holenderskim). Aby zacząć kurs, nie jest wymagana znajomość zagadnień biznesowych.

Co zawiera kurs: Kurs to 24 spotkania po 90 minut, w czasie których poruszane będą zagadnienia biznesowe takie jak: radzenie sobie z zażaleniami od klienta, profesjonalna rozmowa telefoniczna, negocjacje biznesowe oraz  prowadzenie prezentacji biznesowej. Kurs kładzie większy nacisk na słownictwo i komunikację, a mniejszy na gramatykę, ale oczywiście lektor będzie korygował uczestników.

Materiały: na bieżąco będą wysyłane przez nauczyciela

Godziny samodzielnej pracy: od 1 do dwóch godzin w tygodniu

Dyplom: każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia kursu

Zalecane po kursie: Kurs B1 lub B2 (test końcowy określi poziom na jakim poziomie będzie można  kontynuować naukę)

Koszt w złotówkach: 1600 zł (300 zł rezerwacja + 1300 zł najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu). Przy płatności w ratach 300 zł rezerwacja, 700 zł najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu, druga rata 700 zł po 5 tygodniach )

Koszt w Euro:  356 Euro (67 Euro rezerwacja + 289 najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu). Przy płatności w ratach  67 Euro  rezerwacja,  156  Euro najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kursu, druga rata  156 Euro po 5 tygodniach).

 
Jesteś zainteresowany kursem “Język niderlandzki w biznesie – Zakelijk Nederlands”? Wypełnij formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie.