Język niderlandzki dla pielęgniarek i opiekunów medycznych

Niderlandzki dla pielęgniarek i opiekunów medycznych

Język niderlandzki dla pielęgniarek i opiekunów medycznych (zarówno w domach prywatnych jak i instytucjach zdrowia)

Dla kogo: Dla osób o mocnym poziomie A2 z zagadnień podstawowych, które swoją przyszłość wiążą z pracą pielęgniarki lub opiekuna medycznego na terenie Królestwa Niderlandów lub Belgii. Aby zacząć kurs, nie jest wymagana znajomość zagadnień medycznych.

Co zawiera kurs: Kurs to 30 spotkania po 90 minut każde, w czasie których poruszane będą zagadnienia takie jak: uspakajanie chorych, radzenie sobie z najmłodszymi pacjentami, aspekty żywienia oraz pielęgnacja chorych. Kurs kładzie większy nacisk na słownictwo i komunikację, a mniejszy na gramatykę, ale oczywiście lektor będzie korygował uczestników.

Materiały: podręcznik w cenie kursu

Godziny samodzielnej pracy: od 1 do dwóch godzin w tygodniu

Zalecane po kursie: Kurs B1 lub B2 (test końcowy określi poziom na jakim poziomie będzie można  kontynuować naukę)

Dyplom: Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia kursu

Koszt w złotówkach: 2350 zł (300 zł rezerwacja + 2050 zł najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem kursu – musimy mieć czas na sprowadzenie i wysłanie materiałów). Przy płatności w ratach 300 zł rezerwacja, 800 zł najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem kursu, potem dwie raty po 700 po 5 i 10 tygodniach )

Koszt w Euro: 525 Euro (67 Euro rezerwacja +  458 Euro najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem kursu- musimy mieć czas na sprowadzenie i wysłanie materiałów). Przy płatności w ratach  67 Euro  rezerwacja,  180 Euro najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem kursu, potem dwie raty po 160 Euro po 5 i 10 tygodniach).

Kiedy rusza następny kurs?

 
W celu rezerwacji miejsca na kursie Język niderlandzki dla pielęgniarek i opiekunów medycznych, bądź zadania pytania, wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.