Intensywny kurs języka holenderskiego dla początkujących

Intensywny kurs języka niderlandzkiego dla początkujących

A1 Intensywny kurs języka niderlandzkiego dla początkujących

Dla kogo: dla osób, które wcześniej nie uczyły się języka holenderskiego lub znają proste zwroty, ale jeszcze nie opanowały podstaw języka i przyda im się gruntowne powtórzenie.

Kiedy: wtorki i czwartki od 17:15 do 18:45

Data rozpoczęcia: 13 kwietnia 2021

Co zawiera kurs: 50 lekcji po 90 minut każda. Po kursie będziesz  m.in w stanie spytać się o drogę, załatwić formalności w urzędach, samemu znaleźć mieszkania lub/i pracę. Zajęcia w grupie (z żywym nauczycielem, czyli żaden link do nagranych zajęć)   będą nastawione na komunikację, poprawność wymowy oraz poszerzenie słownictwa.

Grupy: od 5 do 8 uczestników

Materiały: W cenie kursu jest dostęp do interaktywnej platformy zawierającej 16 obszernych lekcji, ponad 2000 słów, prawie 500 stron z ćwiczeniami gramatycznymi, na słuchanie i sprawdzanie słownictwa.

Godziny samodzielnej pracy: Tygodniowo uczestnicy będą mieli 3 godziny zegarowe zajęć w grupie z nauczycielem (dwa razy po 90 minut). Oprócz tego zaleca się poświęcenie 2-3 godzin na samodzielną naukę, najlepiej codziennie po pół godziny.  Pomocny przy tym będzie całodobowy dostęp do platformy.

Dyplom: Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu na poziomie A1

Koszt w złotówkach: 700 zł przy zapisie, następnie po 635 zł co 4 tygodnie. W ciągu 72 godzin od otrzymania opłaty rezerwacyjnej podłączymy dostęp do platformy, także można zaczynać już udoskonalanie języka. Jedna godzina lekcyjna wychodzi tylko po 39 złotych!

Koszt w Euro: 156 Euro przy zapisie, następnie po 142 Euro co 4 tygodnie. W ciągu 72 godzin od otrzymania opłaty rezerwacyjnej podłączymy dostęp do platformy, także można zaczynać już udoskonalanie języka. Jedna godzina lekcyjna wychodzi po niecałe 9 Euro!

Zalecenie po kursie: kontynuacja nauki:

  • A2 Intensywny kurs niderlandzkiego
  • A2 Niderlandzki w Pracy Biurowej / Asystent Administracyjny, link TUTAJ

Masz szczęście!

Najbliższy kurs rusza już 13 kwietnia 2021
 
W celu rezerwacji miejsca na kursie „Intensywny kurs języka niderlandzkiego dla początkujących” bądź zadania pytania, wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.